دومین نشست تخصصی ماجرای طراحی برگزار شد


دومین نشست تخصصی ماجرای طراحی برگزار شد


دومین نشست از سلسله نشست های تخصصی ماجرای طراحی با عنوان طراحی صحنه در مرحله پساتولید عصر دوشنبه ۲۵ دی در سالن سیف الله داد خانه سینما برگزار شد. 
در این نشست که برخی از اعضای انجمن صنفی طراحان فیلم سینمای ایران، جمع کثیری از دانشجویان و علاقمندان به سینما، مدیرعامل و چند تن از اعضای هیئت مدیره در آن حضور داشتند به اهمیت این موضوع و چگونگی اجرای آن در تولیدات سینمایی پرداخته شد. 
تهمینه میرمیرانی، آلما گشتاسب، شیرین بوریایی دوست، حمیده رسولی، سوسن نوروزی، محسن شاه ابراهیمی، علی شایان فر، مرتضی فربد از اعضای انجمن در کنار هیئت مدیره و بازرس انجمن؛ منصوره یزدان جو، لیلا نقدی پری، مرجان گلزار، حجت اشتری، رضا مهدی زاده و نازنین خزاعی، همچنین علی دهکردی(مدیرعامل) و مسعود امینی تیرانی، جابر قاسمعلی و علی لقمانی از هیئت مدیره خانه سینما، بهرام بدخشانی از فیلمبرداران پیشکسوت، حسین طاهری تهیه کننده سینما و تلویزیون و شماری از دانشجویان و دوستداران سینما این نشست تخصصی را به تماشا نشستند. سهیل دانش اشراقی بعنوان گرداننده نشست و کامران سحرخیز و فربد جلالی در جایگاه متخصصانی با تجارب متنوع، به طرح مباحث نظری و عملی در این زمینه پرداختند. 
ماجرای طراحی با موضوعات تخصصی مرتبط با طراحی صحنه و طراحی لباس در سینما ادامه خواهد داشت.


برای ارسال نظر لطفا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری